DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Personnel Service Polska
  • Kontakt: Justyna Paczkowska
  • Telefon: 574520690
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Spawacz MIG j.angielskim – od zaraz

Miejsce pracy:

Lonnenberga,/Szwecja

Wymagania:

• umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych, a także oznaczeń spawalniczych oraz kontroli pomiarów

• certyfikaty spawalnicze zgodnie z normą EN 287 (9606), które są aktualne i zatwierdzone.

• Język angielski umożliwiający komunikację w zespole

• Mile widziane prawo jazdy i auto

Zakres obowiązków:

• Praca metodami spawania 135, 136 i 138, w zakresie grubości od 3 mm do 200 mm w firmie która produkuje od drobnych detali po kompletne jednostki w konstrukcjach blaszanych i stalowych.

• Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy :

• 17 euro netto/h; możliwa duża ilośc godzin

• Polska umowa zlecenie

• Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym w 2 osobowych mieszkaniach

• Wsparcie w organizacji przejazdu z PL do SZ, zwrot kosztów za przejazd po miesiącu pracy

• Wsparcie polskich koordynatorów