DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 80-130 PLN/h
  • Firma: ExpanderaMera
  • Kontakt: Marzena
  • Telefon: +48664996213
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sztokholm
  • Państwo: Szwecja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz budowlany

ExpanderaMera jest dziś jedną z największych odnoszących sukcesy szwedzkich firm rekrutujących i wynajmujących personel w branży budowlanej. Wszyscy nasi pracownicy wiedzą, jak wykonywać swoje zadania, aby zoptymalizować sukces naszych klientów.

Obowiązki

  •  wystawianie i kompletowanie ścian działowych,
  •  szalowanie,
  •  prace wykończeniowe

Wymagania

  • minimum 6 lat doświadczenia w pracy jako stolarz/cieśla.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii będzie dużym atutem.
  • referencje z poprzednich miejsc pracy lub kontakt do nich

Oferujemy

  • Szwedzką umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zakwaterowanie,

  • opłacone dojazdy do pracy

  • opiekę polskiego koordynatora

  • ubrania robocze

  • diety służbowe

Posiadanie personnummer będzie dużym atutem

Abyśmy mogli rozpocząć proces rekrutacji, musimy przetworzyć Twoje dane osobowe zgodnie z poniższymi informacjami. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody prosimy o wiadomość e-mail.
Firma ExpanderaMera 556547-9630 oraz 556712-9928 wykorzystuje dane osobowe oraz informacje podane dobrowolnie przez Ciebie podczas procesu rejestracji oraz dalszego kontaktu z nami w dalszym procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe możemy udostępniać klientom firmy ExpanderaMera w celu dalszego przetwarzania wniosku.
Dane osobowe mogą być udostępnione klientom firmy ExpanderaMera jak również w innym przypadku, gdy wymaga tego regulacja lub wymogi prawne , rozporządzenie sadu lub trwający proces prawny.
Dane osobowe których używamy to imię i nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania lub e-mail. Jak rownież data urodzenia oraz pozostałe dane personalne.
Twoje personalia sa przez nas używane po to, abyśmy sprawnie mogli zarządzać i monitorować proces rekrutacji, a także prezentować Cię jakoś naszego kandydata.
Dane osobowe przechowywane przez okres do 3 lat po zakończeniu procesu rekrutacji, ponieważ mogą być wykorzystane w poźniejszym procesie rekrutacyjnym, w którym możesz być interesującym kandydatem.
Twoja akceptacja zgodnie z Polityka prywatności jest ważna do momentu twojej rezygnacji z prowadzenia dalszego procesu rekrutacji. Po wygaśnięciu zgody dane osobowe staja się anonimowe, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w przepisach ustawowych, wykonawczych lub decyzjach sadowych , rządowych, wymogach prawnych lub toczącym się procesie prawnym . Wówczas firma ExpanderaMera może przechowywać dane dłużej niż jest to przewidziane w powyższej Polityce prywatności.
Jesteś uprawniony do bezpłatnego otrzymania odpisu raz w roku na temat przechowywania Twoich danych osobowych a także ich poprawy lub usunięcia. Możesz poprosi o to przez mail : [email protected] Wszelkie czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych są zgodne ze szwedzka ustawa o danych osobowych (PUL), dopóki nie zostanie ona zastąpiona przez ogólne rozporządzeniem UE w sprawie ochrony danych (GDPR) i odpowiednie szwedzkie przepisy , a także zalecenia wydane przez Inspektora do spraw ochrony danych osobowych . Na stronie Inspekcji danych osobowych możesz uzyskać więcej informacji na ten temat.
Jeżeli masz jakiekolwiek skargi lub zastrzeżenia dotyczące przetwarzania swoich personali skontaktuj się z Inspektorem ds. ochrony danych osobowych, który jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych personalnych . Inne pytania dotyczące zarządzania danymi osobistymi w firmie ExpanderaMera można wysłać na e-mailem: [email protected].
W procesie rekrutacji zostaniesz poproszony o referencje (nazwisko oraz numer telefonu do poprzedniego pracodawcy). Jesteś odpowiedzialny za poinformowanie go o tym , ze przekazujesz nam taka informacje. Podczas rozmowy z poprzednim pracodawcą odnośnie referencji zadajemy pytania dotyczące twoich umiejętności, jak również pytania dotyczące frekwencji oraz problemów związanych z nadużyciami ( alkohol lub inne używki ).