DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ewl
  • Kontakt: Marta Wawrzonkowska
  • Telefon: 663682374
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Tryb pracy: wyjazdy na projekty: SZWECJA, NORWEGIA, FINLANDIA, DANIA, FRANCJA, HOLANDIA

 Na potrzeby naszego Klienta, litewskiego lidera produkcji stoczniowej poszukujemy pracowników na stanowisko Spawaczy techniką MIG/MAG/TIG

Główne zadania:

Spawanie rur na statkach w stoczniach
Budowa i naprawa statków
Czytanie rysunków technicznych i map ISO
Spawanie zawieszeń, konstrukcji, rur zaburtowych
Struganie
Spawanie patrząc w lustro

Wymagania:

Doświadczenie w spawaniu rurociągów w warsztacie lub na statku
Doświadczenie w procesach spawania: 111 (elektrody), 135/136 (półautomat), 141 (stal nierdzewna i węglowa)
Doświadczenie w produkcji rur w warsztacie
Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego
Gotowość do długoterminowej współpracy z naszą firmą
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w oparciu o litewską umowę o pracę
Częste zjazdy z projektów dostosowane do potrzeb pracownika
Możliwość wybrania kraju projektu według osobistych preferencji
50 h pracy tygodniowo