DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: We Can Do HR Sp. z o.o. Sp. k.
  • Kontakt: Agnieszka Ćwiklińska
  • Telefon: 733311777
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sztokholm
  • Państwo: Szwecja
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Miejsce pracy: Szwecja

Praca przy montażu drzwi, okien, ścian G/K.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,

- uczciwość i rzetelność,

- umiejętności stolarskie.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie – stawki związkowe uzależnione od Twojego doświadczenia 185 – 209   SEK/h brutto,
- 25 dni płatnego urlopu w skali roku,
- narzędzia i odzież roboczą,
- opiekę koordynatora.


Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca

1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"