DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Perfect Job
  • Kontakt: Małgorzata Słomka
  • Telefon: +48 603316675
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Traktorzysta
Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, właściciela gospodarstwa rolnego położonego w okolicy Malmo, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

TRAKTORZYSTA

Miejsce pracy: Szwecja, okolice Malmo

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie obsługa ciągnika rolniczego, a także sortowanie i pakowanie warzyw.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- umiejętność obsługi ciągnika rolniczego

- prawo jazdy kat. T

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: 75 SEK/godz. netto

- praca od zaraz

- czas pracy: około 200 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku angielskim) na adres :

[email protected]

w tytule wpisując: Traktorzysta – Szwecja, okolice Malmo

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."