DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 40 PLN/h
  • Firma: Perfect Job
  • Kontakt: Perfect Job
  • Telefon: +48603316675
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, właściciela gospodarstwa rolnego w okolicach Kalmar specjalizującego się w hodowli bydła, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK FERMY BYDŁA
Miejsce pracy: Szwecja, okolice Kalmar

Obowiązki:

- sprawowanie opieki nad zwierzętami

- obsługiwanie maszyny tzw. paszowozu do karmienia bydła

- prace pomocnicze w gospodarstwie

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w rolnictwie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kat. T

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- wynagrodzenie: 80 SEK/godz. netto

- praca od zaraz

- czas pracy: minimum 170 godzin miesięcznie (z możliwością wypracowania większej liczby godzin)

- bezpłatne zakwaterowanie

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując:
Pracownik fermy bydła – Szwecja, okolice Kalmar

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę na udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (t. j .Dz.U. z 2019r., poz. 1781 ). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."